Od filantropie ke společenské odpovědnosti, udržitelnosti a ještě dál

Společně vytváříme odpovědnější svět

Od filantropie ke společenské odpovědnosti, udržitelnosti a ještě dál

Spolupráce firem a dobroziskovek 

Kdy: 22. listopadu 2017 od 12:30 do 17:30 hodin

Kde: O2, Za Brumlovkou 266/2, 140 00 Praha 4-Michle

 

O co jde:

Diskuze o tom, jak prezentovat firmám působícím na českém trhu společensky aktuální témata, která neziskové organizace řeší, jak mezi představiteli/-kami firem a neziskových organizací komunikovat, či jaká jsou očekávání na straně firem a jaká na straně NNO.

Z pohledu firem i neziskových organizací budeme hledat odpovědi na otázku, která zní jednoduše: jak vypadá efektivní CSR (Corporate sociale responsibility) a jak efektivní spolupráce s NNO? Zaměříme se na to, v jakých úrovních se spolupráce může odehrávat a jaká témata jsou pro společnost klíčová natolik, aby se firmy a neziskový sektor staly spojenci a skutečně naplňovaly principy odpovědnosti a udržitelnosti.

Kdo vystoupí:

Diskuzi vede Alena Líškay Králíková, expertka na komunikaci a CSR (Byznys pro společnost). Pozvání přijali manažerky a manažer významných mezinárodních korporací Anna Kačabová, ředitelka Nadace O2, Marie Mališková, CSR manažerka O2, Karolína Kříženecká, vedoucí útvaru komunikace společnosti Hochtief CZ, a Tomáš Pavlík, manažer komunikace a CSR MOL Česká republika. Program zde.

 

Kdo je zván:

Jste aktivní žena, která je ve vedení sociálních podniků, neziskových organizací nebo občanských iniciativ? Chcete oslovit nadnárodní firmu a nevíte jak. Máte firemního partnera a chcete spolupráci s ním prohloubit. Zajímá vás, jaké aspekty partnerství lidé v korporacích oceňují/očekávají. Právě pro Vás je tato akce určena.   

 

Bude se hodit:

Když si připravíte „elevator pitch“ (výtahovou promluvu) vašeho tématu, kterému se věnujete. Na místě si vyzkoušíte, zda je srozumitelná a jak působí. Získáte zpětnou vazbu od povolaných a třeba i nové sympatizanty.

Proč se zúčastnit:

Získáte nové pohledy na komunikaci s firmami a dozvíte se příklady dobré praxe (strategická spolupráce s firmami). Představíte své poslání a získáte nové kontakty a možná i mentorky.

Co to stojí:

Účast je pro registrované bezplatná díky podpoře partnerů.

Registrovat se můžete zde nejpozději do 12. listopadu 2017.

Neváhejte, počet míst je limitován. 

Picture
 
Picture
 
Picture
 
Picture