Vedete neziskovku a je toho na vás moc?

Společně vytváříme odpovědnější svět

Vedete neziskovku a je toho na vás moc?

Registrace do 7. ročníku Leadership Academy spuštěna.

Šance pro odvážné kapitánky a náčelníky neziskových a dobročinných vod naučit se, jak neohroženě hájit práva ohrožených. Chcete-li umět čelit náročným výzvám této výjimečné doby, přihlaste se do Leadership Academy.

PŘIHLÁŠKA ZDE do 16. listopadu 2023

PROČ DO AKADEMIE SPIRALIS VSTOUPIT?

Zažijete si, jak regulovat stres, přijmout změnu, pečovat o dobrovolníky, přesvědčivě prezentovat, vést tým, vyjednávat a mnoho dalšího pod vlídným vedením mezinárodního lektorského a mentorského týmu z praxe.

Blok kompetence k leadershipu vede oceňovaná lektorka a metodička v oblasti kariérového poradenství, expertka na vzdělávání, poradkyně prezidenta ČR pro oblast vzdělávání, předsedkyně Výboru pro EU při Radě vlády pro nestátní neziskové organizace.

Další bloky vedou zakladatelé*ky neziskových organizací, firem a lidé působící v top managementu v ČR.

JAK AKADEMIE PROBÍHÁ:

11 dní tréninků, workshopů, přednášek, exkurzí, diskuzí a 5 hodin koučingu

16 nadšených profesionálů z byznysu i nezisku v lektorském a mentorském týmu

15 vybraných účastnic a účastníků

6 měsíců rozvoje (listopad  2023 - duben 2024) - TERMÍN A PROGRAM ZDE

50 000 Kč je hodnota akademie – díky partnerům je BEZPLATNÁ.

Akademii podporuje European Civic Forum, Velvyslanectví USA v Praze, ComAp, Podnikatelské inovační centrum, a další…

 

REGISTROVAT se můžete do 16. 11. 2023. ZDE

Program a termíny akademie naleznete ZDE

Spektrum rozvoje žen přihláška 23/24 ZDE 

Více informací www.spiralis.cz, posilujemecesko.cz 

Zajímavosti o předešlých ročnících najdete také na spektrumrozvojezen.weebly.com

Kdo vás akademií provede Profily expertů a expertek - Spiralis LA 2023/2024

 CO ZÍSKÁTE?
 • Prohloubíte si své vůdčí schopnosti.
 • Získáte nové úhly pohledu na své plány.
 • Nahlédnete do kuchyně jiných komunit a organizací.
 • Stanete se součástí skupiny lidí se záměrem posilovat Česko.
 • Natrénujete si jak přesvědčivě představit svůj záměr strategickým partnerům.
 • Oslovíte nové zainteresované skupiny (stakeholders).
 • Unikátní zprávu o svém lídrovství.
 • Videovizitku
 • Certifikát o absolvování.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
 • Vyplníte přihlášku ZDE
 • Sepíšete motivační dopis a pošlete ho na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 • Rezervujete si čas v termíny konání kurzu ZDE
 • Vše dodáte elektronicky do 16. listopadu 2023.
 • Vyčkáte na zprávu o (ne)přijetí od nás.
KOLIK AKADEMIE STOJÍ?

Akademie přispívá k prosazování rovných příležitosti žen a mužů. Její hodnota je vyčíslena na 50 000 Kč. Díky partnerům tuto částku platit nemusíte. 

Podmínkou nástupu do kurzu je členství v platformě Spektrum rozvoje žen. Roční poplatek činí 500 Kč. Registrace do platformy zde https://bit.ly/přihláška2324

Účastnická záloha ve výši 1000 Kč je vratná po absolvování programu s účastí nad 75 %. 

V případě dalších dotazů můžete kontaktovat Miriam Vránovou telefonicky na čísle +420 730 517 835 nebo Hanku Černákovou na čísle +420 774 505 902. 

 


 

 

"Financováno Evropskou unií. Vyjádřené názory a stanoviska jsou však pouze názory a stanoviska autora (autorů) a nemusí nutně odrážet názory a stanoviska Evropské unie. Evropská unie ani Evropské sociální fórum za ně nemohou nést odpovědnost."

 


REFERENCE ABSOLVENTEK, MENTOREK A MENTORŮ:

 

Michaela Valášková

Zkrocení nedotknutelné ženy. Nazývat osobnostní proměnu, která má dodnes i po mnoha letech nemalý vliv na chod všech mých dobrovolnických aktivit a zaměstnání, bych mohla jakkoliv. Jako důležité však ve spojení s Leadership Academy Spiralis vnímám doposavad její samotný proces učení se, komunikace, sebepoznávání skrze jednotlivé tematické dny ve společnosti odborníků a odbornic, ale i samotných účastníků a účastnic z podobného prostředí činorodých duší z celé republiky. Je pro mě díky tomu snadnější delegovat úkoly, myslet na psychohygienu, omluvit se, tak uklidnit subjektivní morální kompas ve spojení s veřejnou správou a politikou města. Akademie a celé Spiralis je jedno velké přátelství. Díky za něj.

 

Michaela Valášková, manažerka pro vztah s dárci v Ústecké komunitní nadaci, metodička dobrovolnictví a podpora teamu České ILCO, z.s., členka uskupení Promyky, matka komunity aktivních obyvatel města Ústečtí dobrodruzi, autorka umělecko-edukativních projektů jako jsou Neznámí hrdinové Ústí nad Labem nebo absolventka Leadership Academy 2020

 

 


 

 

Picture
  
 "Díky Leadership Academy se hodně proměnilo to, jak vnímám sebe a to, co ode mě potřebují lidi v týmu. Na začátku jsem věřila, že potřebují hlavně to, abych pro ně dělala věci – zpracovala mzdy, zařídila školení, zorganizovala to a tamto... Teď vidím, že ode mě potřebují spíš bezpečí na práci a jasný rámec, ve kterém mohou pracovat. To znamená jasné cíle a vědomí své konkrétní role při jeho dosahování. To ostatní můžu nechat na nich."
Eliška Kodyšová, řediteka organizace APERIO, předsedkyně České ženské lobby, Absolventka Leadership Academy 2017
Picture
 
„Pomáhám ženám vrátit se po mateřské zpátky do dobré práce. V programu Spiralis jsem poznala vůdčí osobnosti z byznysu i charity a posunula svou neziskovku Lumpíkov zase o kus dál. Přestala jsem třeba řešit, že jsem ADHD a naopak to začala brát jako výhodu pro své podnikání. Leadership Academy je úžasná zkušenost.“
Petra Petrušková, zakladatelka a ředitelka rodinného centra Lumpíkov, Frýdek Místek, vítězka akceleračního programu Impact Hub Praha 2019 s programem Ready Women, absolventka Leadership Academy 2018

Picture
 
"Několikrát jsem měla možnost být přítomna té úžasné proměny. Na začátku vidím skvělé ženy, které si ale netroufají. A po půlroce vyzařují jistotu, sebevědomí a odhodlanost měnit svět. Jsem vděčná, že toho můžu být jako mentorka součástí."
Dagmar Císařovská, Communications Manager, ExxonMobil, mentorka Leadership Academy 
Picture
 
„Pracuji s majiteli a řediteli firem na rozvoji jejich leadershipu. Považuji za velmi důležité, aby stejnou příležitost měli i lidé ve vedení neziskových organizací nebo komunit. Na Leadership Academy z dílny Spiralis se podílím od jejího prvního ročníku a mohu ji vřele doporučit.
Libor Mertl, zakladatel, spolumajitel a člen správní rady softwarové společnosti ComAp, lektor a mentor Leadership Academy

ABSOLVENTI LEADERSHIP ACADEMY POSILUJÍ ČESKO S ODVAHOU: