Začíná již 22. sezóna vzdělávání a rozvoje 2

Začíná již 22. sezóna vzdělávání a rozvoje 2

Je čas přihlásit se do akademií, které začínají v září a říjnu.

Podpoří ty, kteří věnují zájem a péči druhým, ať už svým blízkým s postižením nebo prospěšným komunitám či neziskovkám.
JSTE TO VY? S námi zažijete, jak věnovat pozornost sobě a svému rozvoji a osvěžíte svou energii do dalších náročných úkolů.
Provázet vás budou sehrané týmy vnímavých profesionálů. 

 • Jste ve vedení pomáhající organizace, chcete být ve své roli nejen užiteční, ale i efektivní a spokojení? 
  PRO VÁS je tu LEADERSHIP ACADEMY SPIRALIS v Ostravě. Jedná se o 5. ročník půlročního oceňovaného rozvojového programu. S možností získat i bonus 5000 Kč na svoji akci. Začínáme 8. 10.  Ostravě v @Impact Hub

Info o programu https://bit.ly/Akademie_v_Ostrave
Registrace: https://bit.ly/Přihláška_Ostrava 
Kontaktní osoba: Michaela Valášková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Staráte se o člověka s postižením a potřebujete vzpruhu a odpočinek, ale nemáte čas dojíždět do Prahy?
  On-line tříměsíční emoční lázně PEČUJÍCÍ HRDINOVÉ*KY  budou pro vás to pravé. Získáte také bonus v podobě příplatku na asistenci v době online „procedur“. Vítáme především zájemce mimo Středočeský kraj a Prahu! 

Více zde:  https://bit.ly/O_programu_Pečující_hrdinové
Přihláška: https://bit.ly/Pečující_hrdinové_mám_zájem
Kontaktní osoba:  Ilona Fábry, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Máte skvělý nápad nebo projekt, který je prospěšný a chcete ho posunout dál?
  Pro vás je tu SOCIÁLNÍ AKADEMIE v Praze spolupořádaná P3 People, Planet, Profit v pražské Celestě  – 5 měsíců rozvoje pro podnikavky + 5000 Kč bonus na rozvoj projektu.  Více informací: https://bit.ly/O_Sociální_akademii

Více informací: https://bit.ly/O_Sociální_akademii
Kontaktní osoba: Petra Francová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 774 496 014

 • Vaše dítě nebo partner má takové zdravotní omezení, že mu věnujete celodenní péči? Chcete důstojně žít a přitom pečovat?
  Pro vás je tu akademie PEČOVAT A ŽÍT v Praze, podpoří vás při prosazování práv neformálních pečujících i lidí s hendikepem. Získáte také bonus v podobě příplatku na asistenci v době výuky. 

Více info: https://bit.ly/O_akademii_Pečovat_a_Žít 
Přihláška: https://bit.ly/PečovataŽít_mám_zájem
Kontaktní osoba: Ilona Fábry, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tyto programy jsou bezplatné díky podpoře Active Citizens Fund,  Evropský sociální fond,  Nadace OSF, Výbor dobré vůle Nadace Olgy Havlové, British Council a společnosti Globus Česko.

Děkujeme!

#sodvahou #posilujemecesko #spiralisakademie #obcanskaspolecnost #pecujicihrdinove #pecovatazit #socialniakademie #leadershipacademy